Červenec 2010

Červená..

15. července 2010 v 13:12 | Anetisko |  Fotky by me :)
:)

TÉMA TÝDNE FACEBOOK

14. července 2010 v 11:20 | Anetisko |  Téma týdne..
Facebook. Člověk je tak zaslepen jeho dokonalostí, že nevidí ty chyby.
Facebook-Kniha tváří
Říkávala jsem si - Pche, FB, Co na tom všichni mají ? Ve škole téma - šťouchla sem tě-šťouchni mě taky - v jakym seš levelu v mafii a podobný kraviny, moc ani nevim o co se jedná,..
Řekla jsem si (se svou tendencí se lišit) že já na fb chodit prostě nebudu.
Ale založila jsem si ho (jako "INTELIGENTNÍ JEDINEC" S PRAVYM JMÉNEM) ..
Tak jsem tam asi půl roku nechodila a měla tam jenom jednu fotku. Jednoho dne jsem se doma šíleně nudila a řikám si - no co na tom fejsu všichni maj .. ? Nemůže bejt přece tak úžasnej ..
Tak jsem si tam sedla, po delší době přemýšlení jsem si vzpoměla na svoje heslo :D a pak už jsem se dostala do světa plného osobních věcí mých přátel.
Můžu říct, že se to hodí, když člověk celý věky nechodí ven, je zalezlej doma a jiným způsobem než přes právě onen FB  informace o prožitcích jeho vrstevníků nezíská.
Když má někdo fb - tak je in - Od ledna se mě zeptalo asi 50 lidí jestli mam FB !
Řikám - mám, ale nelezu tam .. -PROČ?- Protože je to podle mě blbost. A já plavu proti proudu. Hlavně když se můj názor liší od ostatních, proč bych se měla přidávat. No odpověď -TAK PLAV S NÁMI- Mě vždycky totálně "uchvátila", řikám si a dost.
Nenápadně jsem tam pozorovala nejnovější události atd.
No a teď jsem na FB skoro furt.. Protože tam jsou víc lidí než na icq..
Postupně stejně všechny lidi ten DOKONALEJ FEJSBUK ovlivní a až bude mít moc nad celym světem - chacha už vidim tu katastrofu - mno ale tak to je moje typická tendence :D

Holt to začíná prorůstat do hloubek , do všech států , do všech zemí a do všeho... A pomalu ale jistě se to přemění z dokonalý sociální sítě na gumování mozků (tož to už gumuje teď) a postupně to do nás bude vlejvat názory a informace a staneme se jejich sluhy a a a a..

Já vim.. jsem dítě a tak mám ještě dětskou fantasii, ale co kdyby ....

Pole

14. července 2010 v 10:49 | Anetisko |  Fotky by me :)
jj