Září 2010

Naděje

26. září 2010 v 22:37 Básničky na téma týdne
V každém z nás,
tiše hluboko v duši,
zmítá se teplý jas,
je to naděje, jak někdo z vás již tuší.

Sen

18. září 2010 v 12:09 | Anetisko |  Básničky na téma týdne
Dnes jako každý den
Zdál se mi moc divný sen.
Vzbudila jsem se pod růžovým stromem,
těsně před křiklavě zeleným domem.
Nechápala jsem co se to děje,
nevěděla jsem, kam tím můj sen spěje.

Kolem mne dorty prolétaly,
všichni si je pochytali,
do pusy je naplácali.

Z nebe kostky cukru pršely,
všichni to ale věděli.
Jen já jsem jako opařená
nechápala dění.
Důsledek mého snění!

Měla jsem na sobě šaty s Hello Kitty,
Pak zjistila jsem že jsem v Crazy City.
Místo listů ze stromů děti padaly,
Místo jablek děti uzrávaly.

Přišel ke mě jeden maník,
prý má pro mě ten parník.
Nechápala jsem o co jde,
on prý že s ním přijede.

Jako tele koukala jsem do dáli,
Nechápala jsem věci, co se udály.

Pak ze snění budík mne vytrhl
Že je pozdě na mne vyvrhl.
Říkala jsem si uf, byl to jenom sen -
Pak našla jsem vedle sebe hromádku plen :D:D(Čistejch!)

U nich byl lístek - budu se těšit na příště, Vítek.
Bylo tam i P.S. -Ten parník jen pro tebe jest!

Anděl.

12. září 2010 v 19:59 | Anetisko |  Má tvorba .. :))
Natrin

Jak na život.

12. září 2010 v 17:55 | Anetisko
Člověk neustále přemýšlí o tom, jak by zdokonalil svůj vzhled, aniž by ho napadlo zaměřit se na jeho duši.
K čemu vám budou perfektní, blonďaté, lesklé vlasy, když se životem budete prodírat přes deprese, neřekli byste to, ale které budou způsobeny právě vašim zevnějškem !!

Když změníte svou mysl, dokážete si ze života udělat procházku růžovým sadem. Bohužel, většina lidstva je tolik zaslepena trendy, povinnostmi a egem, že tomu nevěří a ignorují tuto zkutečnost..

Žijeme jako celek a hovoříme stejně tak - ale při tom jsme samostatné bytosti a skoro vždy za nás mluví ti nejvyšší.
Nikdo se neptá nás na náš názor, potom se diví na negativní ohlasy vůči naší vládě a podobně.

Když život chytnete za tu jeho správnou část, nepustíte a budete žít tak, jak vám říká vaše duše, ne ego, prožijete ho na plno a nikdy, říkám nikdy neváhejte nad tím, jak se rozhodnout. Protože tato váhání vám jen zkracují čas, který je určen pro vstřebávání energie!

Když ráno vstanete a řeknete si, že to za nic nestojí, že je ošklivo, že vás bolí to a to, pak se nedivme, že jsme polámaní celý den, naše nálada stojí za prd a ostatní se na nás mračí tak, jako my na ně, to nám náladu zkazí ještě víc, takže máme celý den jen tak promrhaný špatnou náladou a jdeme spát s tím, že vše stojí za ho***.

Když ráno vstanete a proženete po sobě pocit štěstí, když si řeknete : Dnes je ale krásně (i když prší), usmíváte se všude, kam vejdete a přijdete, smějete se a berete a rozdáváte názory a energii (ta se jen rozdává..:D) Pak jde najednou všechno líp.

A vždyť je to pravda. Na co si stěžovat, když život je tak strašně krásnej, barvitej a plnej možností?

:)

Hnutí za práva neovcí!

11. září 2010 v 20:48 | Anetisko |  "Akce"
Dnes jsme se s mojí sestrou vydaly dát světu najevo, že neslyšíme na slova "TO JE IN A TO OUT" .
Máme legraci právě z takových lidí a tak se dá předpokládat, že jsme se dnes velice bavily a nedá se říct, že okolí nás naprosto ignorovalo.
Většinou se někdo otočil a někdy i zasmál. Byl to účel. Nejlepší byly nevěřící výrazy prodavačů, nebo kolemjdoucích, co si mohli hlavy vykroutit.
Ptáte se proč jsme to dělaly? Jestli si myslíte, že je to důkaz naší naprosté neinteligence, pletete se.
Byly jsme jen dvě a stačilo to k tomu, abychom daly najevo svůj názor. Názor na dnešní zmanipulovaný svět a důkaz, že když se lišíte (toto bylo tedy fakt moc), nejste in !
Nebýt ve stádu mezi ovcemi, vždyť je to paráda, ne? :))


Tak toto je pěkně prosím naprosto vystylovaný outfit mé osoby, jak jsem řekla, nejde o to, vypadat co nejhůř, jde o to, poukázat na svou nespoutanost a držení svého názoru.
Pokud chcete býti na nějaké fotce vysloveně IN, musíte vypadat jako KAČER.A nejlépe špulit svou kachní tlamičku na nějaký oblíbený předmět, výrobek či nebohou lidskou existenci.Hem
Nejatraktivnější doplněk podzimu 2010 = účtenka ve vlasech...
No a zde již můžeme spatřit mou sestru v naprosto dokonalé kombinaci tepláků a vytahaného trika s naprosto COOL botaskami, skvělá kombinace, skvělé střihy. Hodnocení za jedna :))):DD
Samozřejmě, že se na nás odsuzujícné oči kolemjdoucích nechápavě kulily. O tom to je. Tady jde hlavně sakra o to dokázat, že existují lidé, co nejsou ovce a nedělají Béééééé .....

Pokud vás zajímá víc věcí ohledně tohoto téma (neovce) jděte na www.nebudovce.blog.cz

Daleko pryč..

11. září 2010 v 20:09 Hluboko v mých citech
Bylo to, jako bych byla ve snu. Probudila jsem se a zpola jsem mžourala na listy, co se z větví stromů vzpínaly k paprskům slunce. Když jsem se nadýchla, ucítila jsem svěží vůni rostlin a exotického ostrova.
Cítila jsem se jako ve snu. Z dáli jsem uslyšela hučení vodopádu. Jako by mne paprsky slunce vyzvihly, daly mi síly, zvedla jsem se a lehkým, nespoutaným tancem jsem se dostala až k obrovským vodopádům, které hučely po své obvyklé trase po kamenech, ve kterých byla vyryta staletí, dějiny a historie tohoto místa. Cítila jsem se volně a šťastně. Mé tělo bylo s mou duší v naprosté rovnováze a mé kaštanové vlasy vlály po teplém větru, který si s nimy pohrával.
Z hluboka jsem se nadýchla. Ucítila jsem v duchu jemné napětí, které jsem ale přebyla svým přesvědčením, že jsem tam, kde se cítím šťastně.
Roztáhla jsem ruce , usmála jsem se a nadýchla se podruhé. Ve vzduchu jsem ucítila slanost a zároveň sladkost. Měla jsem zavřené oči a cítila jsem se nespoutaně. Když jsem se nadýchla po třetí, bylo to nejintenzivnější. Vnímala jsem zvuky listů, vůni vodopádů a hlazení větru. Pomalu jsem nechala své tělo padnout do vodopádem omleté vody. Vynořila jsem se s úsměvem, který ze mě sršil nadšení.
Ponořila jsem se hlouběji ke dnu. Cítila jsem, jak jsem propojena s každým živočichem a rostlinou.
Mé tělo mi nebránilo v poznání cítění ostatních.
Naše těla nám nebránila v duševním propojení.
Jakmile jsem se vynořila, zhluboka jsem se nadýchla. Mé plíce toužily po více a více čistém a svěžím kyslíku, při kterém jsem se probudila a s kterým jsem se na tolik zžila.

Informace č. 2

8. září 2010 v 13:25 Já jsem Já
Tak vás, lidi, zase zdravím, přeju vám všem krásný den.

Mám pár plánů, které bych ráda dodržela a také vás o nich informovala.
Rozhodla jsem se k měnší změně života a podobně, tím pádem se bude měnit tak nějak všechno, v pátek, doufám, by se tu mohl objevit nový design a taky tak nějak nejvíc článků bude přibívat kolem víkendu a pátku, prázdnin a podobně.
Protože jsem teď v devátym ročníku základní školy, budu se snažit věnovat se studiu, i když , jak se později dozvíte můj názor, stejně, je to naprosto k ničemu, ale když začnu vykládat ostatním o svým názoru, vysmějou se mi a neberou mě vážně.
Neberou mě vážně skoro nikde a proto bych byla ráda, kdybych na tenhle blog mohla psát své názory, které by byly akceptovány ..
Děkuju vám všem za doposudní podporu !!
 Předpokládám , že se tu budou objevovat povídky, názory, výtvory , texty, hudba, ale i informace tak nějak o všem. (Co mě zajímá)

Díky za vše, vaše Anetisko

jj

Informace

7. září 2010 v 16:50 | Anetisko |  Já jsem Já
Dobrý den, milí čtenáři i nečtenáři mého blogu. Chtěla bych Vás informovat o pár věcech, jako je například to, že se vracím, ale blog se nebude zaměřovat pouze na moji kreativní stránku, tedy, převážně ano, ale blog bude sloužit jako větrání mé hlavy, zveřejňování mých názorů.
Pokud patříte mezi ty, (hlavně pro SB), kteří by nebyli tolik ochotní číst delší články a vyměňovat si své názory, a společně se mnou rozvíjet svou osobnost a zájmy , prosím, upřímě to napište do komentnářů k tomuto článku a napište prostě a jednoduše RUŠIM SPŘÁTELENÍ.
Nebudu se na vás dívat skrz prsty, ani nebudu mít nějakej špatnej názor. Prostě to tak budu brát a akceptovat.
To by bylo prozatim vše.

Vaše Anetisko.