Červenec 2013

Krajina :)

30. července 2013 v 7:33 | Anetisko |  Má tvorba .. :))

Zamyšlení

29. července 2013 v 22:20 | Anetisko |  Kecy
Čím více si pročítám Facebook, čím více vidím články na jiných stránkách, tím více je mi smutno.
Tím více mě většina věcí mrzí. Přemýšlím, že facebook si zase zruším.. Ale to trochu odbíhám od tématu.

Nechci se tu chlácholit a vychvalovat svou povahu, protože to si určitě nezasloužím. Ani se nechci nadnášet nad ostatní lidi, protože to se mi hnusí.
Ovšem říct jednu věc bych si dovolila. Už je mi těsno. A tím nemyslím svými fyzickými rozměry v džínách, nýbrž svými psychickými poscity.

Často jsem teď byla konfrontována se situacemi, kdy jsem se nutně potřebovala přizbůsobit. Také jsem ztratila veškerou chuť některé věci s ostatními řešit. I když jsem opět šťastná a plná života, zbožňuji to, dnes, při bouři, kdy jsem se dívala z okna na padající provazy deště, uvědomila jsem si, že jistá skulina v mé duši tiše trpí.

Je to moje odlišnost, mé odlišné názory a vnímání světa od jedinců. Jsem natolik jiná a na tolik netolerantní osoba, že prostě nezapadnu nikam . A na to si neztěžuji. Důvod mých povzdechů je ten, že si to ostatní snad neuvědomují. Trápilo mě to před 4 lety a trápí mě to dodnes.

Ovšem, u Hippie bych šíření lásky vychválila do nebes a s "politikou" dnešní mládeže zcela nesouhlasím.

Dokonce mi bylo řečeno odborníkem, že taková MUSÍM být, MUSÍM si to období prožít. Jenže co když se na to prostě necítím ?
Omlouvám se sama sobě, že si nejsem schopná zařídit klid v duši tím, že bych chodila každý týden s partou "kámošů" kalit a totálně se zlila , neboť to je dle mého názoru ten nejstupidnější způsob trávení času.
Omlouvám se sama sobě, že nedokážu na tyto lidi nepohlížet zkrs prsty. I když o sobě tvrdím, že jsem objektivní člověk, nikdy nepochopím, jak může někdo někoho milovat a přesto na párty s prominutím ojet dalších deset lidí. A pak to samozřejmě nikomu nikdo neřekne, proč taky, že ano. Proč zatěžovat svůj protějšek nevěrou, vždyť se to nikdy nemusí dozvědět.

Proč si dávat pozor na svá játra, vždyť ona to všechno zvládnou. Proč si dělat starost o rodiče, kterým náš životní styl asi radost dvakrát nedělá. Vždyť jsou to už staříci a ničemu nerozumí. Tak se jdeme ožrat, poblít a znechutit si alkohol. Ona se nám ta chuť zase do týdne vrátí.

Achjo, připadám si sama jako nějaký "stařík" co kárá svá vnoučata.

Inu, třeba někdy změním názor a budu mega společenský člověk a budu chodit kalit až do blitek a budu se v nich ráchat jako prase v hnoji :-) Kdo ví.

Moje západy

27. července 2013 v 14:58 | Anetisko |  Fotky by me :)
Tak, tady po dlouhé době přidávám nějaké své fotky. Všechny jsem si "podepsala" - jsem vlastníkem těchto fotek a nepřeju si, aby je někdo někam kopíroval :-) A pokud ano a dá si tu práci s odstraňováním podpisu, tak ať uvede zdroj ! Neboť nejsem líná ho trestně stíhat !
:)))

Já jako Leela xD

6. července 2013 v 20:50 | Anetisko |  Má tvorba .. :))