Já jsem Já

Ano, já jsem skutečně já. Ale kdo je já?

4. října 2013 v 20:34 | Anetisko

Takže, i když tenhle blog už skoro nikdo nečte a nikdo nenavštěvuje, pro mne to neznamená, že neexistuje.

V mém životě se toho hodně stalo a změnilo. Prošla jsem si hodně věcmi a stále procházím. Věřím, že nic není tak strašné, jak se na první pohled zdá. A pokaždé, když se něco zkazí, dá se to udělat ještě lépe. :-)

Moje aktuální fotka, sice ta barva asi půjde brzy dolů, ale tak pro zajímavost :-)

Fotky adminky neboli mě

6. listopadu 2012 v 21:10 | Anetisko

Naháč za stolem :))

16. srpna 2012 v 8:36 | Anetisko

Tak to jsem já teď :-)

6. srpna 2012 v 18:03 | Anetisko

Nějaká fotka pro představu změny :DD

10. dubna 2012 v 21:54
Není to nic extra ale prostě :-)

Oznámení .. ?

16. ledna 2011 v 16:41 | Anetisko
Takže, především Vás všechny zdravím, spřátelené, i nespřátelené blogy (i když pochybuju, že si to bude číst někdo, kdo se mnou nespřátelil :))) )
Důvodem mé několika měsíční abstinence na blogu bylo, že jsem dělala v lednu (tedy teď) přijmačky na střední výtvarnou školu . Dobrá zpráva - dostala jsem se :))
Myslím, že teď bych se mohla začít blogu opět věnovat, i když neslibuju, že mě to bude bavit.

Jen tak mimochodem, kdyby ste se na mě chtěli vykašlat, protože jsem nedala vědět, budu vás chápat, ale kdyžtak mi to napište .. Děkuji :)

Držka :D

Fotka :D

5. listopadu 2010 v 12:49
=)

Informace č. 2

8. září 2010 v 13:25
Tak vás, lidi, zase zdravím, přeju vám všem krásný den.

Mám pár plánů, které bych ráda dodržela a také vás o nich informovala.
Rozhodla jsem se k měnší změně života a podobně, tím pádem se bude měnit tak nějak všechno, v pátek, doufám, by se tu mohl objevit nový design a taky tak nějak nejvíc článků bude přibívat kolem víkendu a pátku, prázdnin a podobně.
Protože jsem teď v devátym ročníku základní školy, budu se snažit věnovat se studiu, i když , jak se později dozvíte můj názor, stejně, je to naprosto k ničemu, ale když začnu vykládat ostatním o svým názoru, vysmějou se mi a neberou mě vážně.
Neberou mě vážně skoro nikde a proto bych byla ráda, kdybych na tenhle blog mohla psát své názory, které by byly akceptovány ..
Děkuju vám všem za doposudní podporu !!
 Předpokládám , že se tu budou objevovat povídky, názory, výtvory , texty, hudba, ale i informace tak nějak o všem. (Co mě zajímá)

Díky za vše, vaše Anetisko

jj

Informace

7. září 2010 v 16:50 | Anetisko
Dobrý den, milí čtenáři i nečtenáři mého blogu. Chtěla bych Vás informovat o pár věcech, jako je například to, že se vracím, ale blog se nebude zaměřovat pouze na moji kreativní stránku, tedy, převážně ano, ale blog bude sloužit jako větrání mé hlavy, zveřejňování mých názorů.
Pokud patříte mezi ty, (hlavně pro SB), kteří by nebyli tolik ochotní číst delší články a vyměňovat si své názory, a společně se mnou rozvíjet svou osobnost a zájmy , prosím, upřímě to napište do komentnářů k tomuto článku a napište prostě a jednoduše RUŠIM SPŘÁTELENÍ.
Nebudu se na vás dívat skrz prsty, ani nebudu mít nějakej špatnej názor. Prostě to tak budu brát a akceptovat.
To by bylo prozatim vše.

Vaše Anetisko.

Omlouvám se vám .. A nevím, co dál.

11. srpna 2010 v 22:05
Již jste si na 100% všimli, že sem nepřidávám tolik články (teda vůbec) jako dřív.
Důvod - bylo mi na nic. Neměla jsem náladu na nic a podobně. Tak jsem hodně chodila na procházky (sama) a přemýšlela. O sobě a o životě a tak.
Doěla jsem k závěru (jednoho dne ráno) že už mě nebaví živořit.
Že si život můžu vždycky zpestřit . A zkušeností nabírat.
Nemám to lehké jak doma v rodině, tak i mezi přáteli a tak mám teď starosti, tak se vám opravdu moc omlouvám, že tolik nepíšu . Vážně. Nevím, jak to bude teď - protože už nechci slibovat něco, čím si nejsem na 100% jistá.

Takže .. buď se loučím, nebo spíš, zase někdy.


Ahoj


Skok :D

25. dubna 2010 v 13:20 | Já :D:D
skok

Aneta

5. března 2010 v 22:34
Takže, já jsem já a já jsem aneta.
Takže,..
Ráda tvořim a to cokoli, ať už písničky, hudbu, hmotný věci, nebo příběhy, knížky, texty, sošky, obrázky, obrazy,....nebo cokoli, co se týče umění a kultury obecně.
Co se týče hudby, výrazný výhrady nemám proti ničemu, kromě nechutnejch sprostejch českejch rapů, nebo anglickejch písniček s textem bitch, sexy a podobný blbý slova, který se opakujou každejch pět vteřin po dobu pěti minut.
Barvy - Nejvíc mýmu voku ladí asi černá, růžová, vínová, fialová, ale i modrá, zelená,..
Nerada nosim červený mikiny, nevim proč, taky nerada nosim jeany, radši nosim černý kalhoty, nebo když už šedivý, nebo fialovorůžový.
Taky nemam na oblečení moc ráda, když je tam ta křklavě modrá jeanová barva, no to se mi nelíbí.
Z filmů mam nejrači komedie, který nikomu nepříjdou vtipný - mám svůj vlastní druh smyslu pro humor, kterej nekaždej chápe-
Ráda piju mlíko, ráda jim, cokoliv, co se dá jíst, ráda čumim na simpsny, teorii velkýho třesku, sem tam na fraisera, nebo na Můj přítel Monk, prostě všechno možný, nemam nějak vyhraničenej druh, teda vlastně jo, musí to bejt s vtipnym nádechem, jinak se mi to nelíbí.Nebo dokumenty, ty ujdou.
Zajímám o oblečení a módu, ale ne o to, co je zrovna in, ale tak celkově, o vývoj člověka vod dob neandrtálců až po teď.
Můj styl oblečení - kříženec všeho kromě hiphopu.
No, jinak nevim, co bych vo sobě řekla, jo snad ještě jednu věc, mam ještě jeden blog, ale zatim ho nezveřejnim, v případě, že by tenhle blog byl propadák, jak to tak ale odhaduju, bude, ale to nevadí, už sem blbá stejně, pač sem řekla svoje méno který mam i na tamtom, no to je jedno.
To by bylo tak nějak o mě.
 
 

Reklama