Kecy

Zamyšlení

29. července 2013 v 22:20 | Anetisko
Čím více si pročítám Facebook, čím více vidím články na jiných stránkách, tím více je mi smutno.
Tím více mě většina věcí mrzí. Přemýšlím, že facebook si zase zruším.. Ale to trochu odbíhám od tématu.

Nechci se tu chlácholit a vychvalovat svou povahu, protože to si určitě nezasloužím. Ani se nechci nadnášet nad ostatní lidi, protože to se mi hnusí.
Ovšem říct jednu věc bych si dovolila. Už je mi těsno. A tím nemyslím svými fyzickými rozměry v džínách, nýbrž svými psychickými poscity.

Často jsem teď byla konfrontována se situacemi, kdy jsem se nutně potřebovala přizbůsobit. Také jsem ztratila veškerou chuť některé věci s ostatními řešit. I když jsem opět šťastná a plná života, zbožňuji to, dnes, při bouři, kdy jsem se dívala z okna na padající provazy deště, uvědomila jsem si, že jistá skulina v mé duši tiše trpí.

Je to moje odlišnost, mé odlišné názory a vnímání světa od jedinců. Jsem natolik jiná a na tolik netolerantní osoba, že prostě nezapadnu nikam . A na to si neztěžuji. Důvod mých povzdechů je ten, že si to ostatní snad neuvědomují. Trápilo mě to před 4 lety a trápí mě to dodnes.

Ovšem, u Hippie bych šíření lásky vychválila do nebes a s "politikou" dnešní mládeže zcela nesouhlasím.

Dokonce mi bylo řečeno odborníkem, že taková MUSÍM být, MUSÍM si to období prožít. Jenže co když se na to prostě necítím ?
Omlouvám se sama sobě, že si nejsem schopná zařídit klid v duši tím, že bych chodila každý týden s partou "kámošů" kalit a totálně se zlila , neboť to je dle mého názoru ten nejstupidnější způsob trávení času.
Omlouvám se sama sobě, že nedokážu na tyto lidi nepohlížet zkrs prsty. I když o sobě tvrdím, že jsem objektivní člověk, nikdy nepochopím, jak může někdo někoho milovat a přesto na párty s prominutím ojet dalších deset lidí. A pak to samozřejmě nikomu nikdo neřekne, proč taky, že ano. Proč zatěžovat svůj protějšek nevěrou, vždyť se to nikdy nemusí dozvědět.

Proč si dávat pozor na svá játra, vždyť ona to všechno zvládnou. Proč si dělat starost o rodiče, kterým náš životní styl asi radost dvakrát nedělá. Vždyť jsou to už staříci a ničemu nerozumí. Tak se jdeme ožrat, poblít a znechutit si alkohol. Ona se nám ta chuť zase do týdne vrátí.

Achjo, připadám si sama jako nějaký "stařík" co kárá svá vnoučata.

Inu, třeba někdy změním názor a budu mega společenský člověk a budu chodit kalit až do blitek a budu se v nich ráchat jako prase v hnoji :-) Kdo ví.

Oči a budoucnost

18. dubna 2012 v 15:48 | Anetisko
Takže .. V příštím týdnu mě možná čeká operace katarakty (šedého zákalu), pokud nevíte, vyhledejte si, co to obnáší, nebo já vám to tu popíšu.
Než jsem šla na první operaci jednoho oka, viděla jsem v podstatě věci takto :


Fotky jsou pouze ilustrační, jde jen o přiblížení mého vnímání .. tady je, jak jsem věci viděla, když opravdu svítilo slunce a ve srovnání se skutečností. Líbilo by se vám takhle dělat přijmačky na střední výtvarnou školu? :-)))) I když se to zdá nemožný, já se i s tím dostala.

Tady máte fotku normálně :

t


Druhý obrázek : jak jsem viděla
A poslední : jak vidím teď ...

Mám s tím ve škole docela velký problémy, můj mozek vlastně vnímá dva rozdílný světy : svět v naprosté mlze a svět plný chlupů na obočí , řas, vlasů, pórů na kůži ... :-D jestli mi rozumíte. Ale asi spíš ne. Ještě teď k tomu pravému oku mám multifokální brýle - což znamená, že musíte natáčet hlavu tak, abyjste něco viděli .. Resp. Chci si něco přečíst, musím koukat spodkem brýlí, a vidím jen řádek, protože vše ostatní je rozmazané. Takže se mi dost špatně čte, když s někým mluvím, musím mít hlavu vztyčenou hrozně vysoko a zakloněnou, abych dotyčného viděla zaostřeně. Jinak mám 2 a půl dioptrie, takže na blízko si bez těch brýlí , které nesnáším, nepřečtu ani sms ;-)

No, pochybuju, že by si tenhle článek někdo četl, ale kdyby náhodou - tak když půjdu teď na tu operaci, měla bych vidět normálně - tzn. žádná mlha. Sice zezačátku dvojtý vidění, kapání do očí a další dioptrie a multifokální hnusný smrdutý brýle se kterýma si člověk ani nepodívá na cestu ...... ale hlavně že žádná mlha.

Byla bych ráda, kdyby jste mi na to něco napsali, jak by jste se cítili vy a podobně :-)
Nebo popř. podpořili, protože chytám panickou hrůzu jen při kapání do oka :-D

JÁ UŽ TOHO MÁM VÁŽNĚ DOST !

14. dubna 2012 v 10:41
Já už se můžu vážně na všechno vykašlat ... Nejenom, že kluk, kterej mě nadevšechno miloval je teď arogantní debil, co se ke mě chová jako kdybych byla pytel odpadků, když teď nejsme víkend spolu ... Protože on si odjel támhle kdesi cosi.. Myslela jsem, že si budu dělat věci do školy , myslela jsem, že začnu PÍSMEM ... Kaligrafií .. Což je ta největší piplačka, rýsování a nervování, jestli máte tah ve správným úhlu, no a já jsem si chtěla takhle napsat svoje motto, jenže než jsem to všechno narýsovala, a pak jsem napsala první slovo .. Mělo tam být PŘÍTOMNOST. Pak jsem napsala je a pak budou .. a pak jsem si řekla, že to je blbost. Tak jsem to vygumovala což je celkem dost velkej prohřešek a začala jsem psát minulost a všimla jsem si , že místo PŘÍTOMNOST mám PŘÍTONOST. Takže jsem s tím práskla , na tohle já nemám nervy, tenhle předmět mě tak vytáčí. Nejenom, že na to kvůli šedýmu zákalu nevidím, ale ještě můj mozek se mnou nespolupracuje !
To už se na mě vykašlal i můj vlastní mozek ??? Proč jako ?
A ještě se mi to tak povedlo... Pochybuju, že učiteli budu moct ukázat PŘÍTONOST.. Nebo snad jo ? Tyjo, teď mě něco napadlo. No, já jsem dobrej mozek !!! :-)))
Všude vynechám, nebo zpřehážu písmenka.
A pak to nazvu mozkovou zkouškou a ještě k tomu hezky napsanou.
Já se mám ráda ! :-D Jsem fakt genius, čau. :D

JEŽIŠI !!! No tak sem s tím byla za matkou a ta mi to zamítla že nic takovýho dělat nebudu bla bla bla SERU NA VŠECHNO !!!!!!!!!!!!!!!! A NA VŠECHNY ! !!!!!!!!!!!!!!!!! ZA TEJDEN MAM JÍT NA OPERACI A JÁ SE TAM ZHROUTIM §!!!! NERVY V PRDELI !! DĚKUJU ANTONÍNE !

Po dlouhé době :-)

10. dubna 2012 v 21:41 | Anetiskovisko
Tak, po DLOUHATÁNSKÉ době se vám opět ozývá váš magor. Bohužel už je to trochu jiný magor než jakého jste znali, ale to je možná i dobře, no , možná i nedobře, každopádně, je to zajímavé.
Kdo si toto nechce číst, nemusí, nutit ho nebudu a mučit ho na pranýři taky ne .

Jsem blonďatá, už ne tolik ulítlá jako dřív, ale zároveň jsem ještě větší magor, než by ste ode mne očekávali.
Myslím že většina blogů už na mě zanevřela ale tímto se jím omlouvám moc.

Vím, že sem nebudu přidávat příspěvky pravidelně. A taky že nemám ten nejvíc COOL blogísek.
Ale v tomhle blogu je kus mé bývalé já, a tak k němu nějaký city mám.

Možná sem někdy něco přidám, jen aby jste se přesvědčili, že jsem pořád magor a možná aby ste zjistili že jsem zase cinklá na jinou stranu. No nevadí píšu blbosti, už nejsem taková spisovatelka jako dřív :-)

Tak kdyby se někdo ozval, budu ráda.

Joo!!!!

30. června 2010 v 15:50

Tak se mi to podařilo.

Prospěla jsem s vyznamenáním. Dalo mi to práci, ale mám jen 3 dvojky.
V pololetí jsem měla pouze jednu dvojku, a to z matiky, teď se mi k tomu nějak přidali nechtění spolumajitelé sdělujících informací o mém prospěchu v tomto druhém pololetí.
(Tzn. přebývající dvojka z ČESKÉHO JAZYKA A DĚJEPISU!!)


Anetisko
Začaly prázdniny a tak doufám, že blog bude plnější mých obrázků, postřehů, nápadů a ve vašich blogách i víc komentářů odemě .

♥MOC DĚKUJI, ŽE JSTE POČKALI.♥

Information o mém stavu se známkami + ještě něco

12. června 2010 v 9:12
Lidii ... Písemku z matiky jsem totálně po .. Takže jsem z toho smutná :(
Dějepis mi docela šel, zeměpis mam 2- a 1 tak to je fajn ne ? :)
Z češtiny závěrečný mám 2 ....
Achjo :(

Tenhle týden píšeme příroďák, fyziku a matiku (na opravy) tak v sobotu příští tejden bych už možná mohla začít normálně fungovat

Pro Labandu / Hele, já udělám úryvky z různejch částí, a ty by si to udělala dycky jako že by to zmizelo v bílu .. bylo by to moc hezký :) Protože jak se to hejbe.. Na to nemam  nervíky :D
Nevadilo by to?? .. Jako prostě a vypadalo by to že to jsou obrázky vystřižený z nějakýho Anime seriálu :)
A udělala bych to vlastně skoro z každýho dílu 5 obrázků třeba jo? Nebo si řekni ;)

Takže..

6. června 2010 v 10:11
Moc strašně MOC se vám omlouvám, že jsem tu nebyla, komentiky jsem psala ale članky moc ne, teda vůbec, protože já jsem se furt učila a když jsem měla možnost jít na komp, nějak se mi do toho ani nechtělo, dřepět u tý bedny, když tu takhle dřepim celej rok,..
No, takže já teď musim uhrát známky, to neni jen tak, takže doufám, že mě pochopíte, strašně se moc omlouvám ..
Sem tam vám napíšu komeníky, ale články asi moc nepřibudou omlouvam se :/

Mé astrální cestování

24. května 2010 v 14:03 | Anetiskp
Včera večer jsem zkoušela ono astrální cestování.
Lehla jsem si na postel a soustředila se na svítící bod setoboxu. Když už jsem začala úplně usínat, vzpomněla jsem si, že se mám zkusit zvednout. Zvedla jsem se - ale celá já. Tak jsem si opět lehla a nedalo mi to, své vědomí jsem soustředila pořád na onen bod. Když jsem si řekla, že jsem líná vstát, ale chci za nim jít, prostě jsem vstala. Ale nevstala jsem já. Když jsem se otočila, tolik jsem se lekla, povalily mne obavy a já jsem byla opět zpět.
Vzbudila jsem se, a nebyla jsem si jistá, zda to byl sen, nebo zkutečnost. Ale když jsem se ohlédla, viděla jsem stříbrný provaz a jako sen to rozhodně moc nevypadalo...

PROSÍM HLAS :)

19. května 2010 v 13:03
PROSÍM DEJTE http://www.stansetvaripen.cz/galerie-2555.html tu hlas mojí sestřičce uričtě si to zaslouží stačí kliknout nadát hlas :) Děkuju moc!!

Beznehtá

10. května 2010 v 14:32
Ahojak lidi ..

Tak jsem dneska opět nebyla ve škole, protože mi už nějakou dobu hnisal růžek u palce u nohy.. tak jsem šla k dr, tam mě poslali na chíru a teď jsem beznehtá.
Bolí to, blbě se s tim chodí a blbě se i sedí .. Kdo by to byl řekl, co všechno umí ovlivnit nehet.
Takže teď odpočívám (snažím se).
Snad to brzo doroste ...

:(...chjo

2. května 2010 v 13:57
Chvilku tu nebudu omlouvám se něco na mě zase vlezlo ..

PADÁ MI TO

25. dubna 2010 v 22:23
Achjo .. úpadá mi net... takže už jdu spát.. sory že neodpovídám na komenty... protože to šíleně padá .... takže jdu raději spát. Mějte se a papa :)

Pálí mě oči

23. dubna 2010 v 23:27
Dnes byl náročný den, tak já už to asi zabalím. (Ne den, ale moje aktální činnosti).
Takže se loučím a zítra životu zdar!
 
 

Reklama